Marrëdhëniet me këto shenja të horoskopit shpesh janë të dhimbshme


Mes dramës dhe egoizmit, këto shenja të zodiakut vijnë në pasojat përfundimtare për të provuar një shans të dytë, edhe kur dashuria është zhdukur.

Demi

Kombinimi delikat i kokëfortësisë dhe një ndjenjë e lartë pronësie i bën të lindurit nën shenjën e Demit një zuzar të vërtetë në fund të një marrëdhënieje. Ata gjithmonë nuk do të bëjnë asgjë për të rikthyer ish-dashurinë e tyre, ose më keq akoma, nuk i mendojnë pasojat kur bëhet fjalë për t’u hakmarrë për braktisjen nga dikush.

Binjakët

Fillimisht, procesi i ndarjes së Binjakëve ndodh me qetësi, pa shumë dramë, por pas pak kohe, personi i kësaj shenje ndryshon. Ai këmbëngul t’ju tregojë se sa gabim e keni kur dëshironi të shpëtoni, postoni në media sociale ose u tregoni të gjithëve se sa e përsosur ishe. Qëllimi juaj është të zvogëloni zgjedhjen e tij.

Peshorja

Ajo që e bën Peshoren një manipuluese të lindur është aftësia e saj për të rrëzuar çdo situatë në favor të saj. Të lindurit e kësaj shenje nuk hezitojnë të shikojnë prapa në ahengje, udhëtime dhe çdo moment tjetër të këndshëm me partnerin e tyre për të provokuar dhe joshur.

Peshqit

Peshqit nuk shkëputen lehtësisht nga askush. Edhe me përfundimin e një marrëdhënieje, ata do të përpiqet të mbajë kontakte, të dërgojë mesazhe, të thonë që akoma e duan, domethënë të përpiqen ta ndalojnë ish-in e tyre që ta harrojë lehtë. Peshqit janë gjithashtu të mirë për ta bërë një person të ndjehet si qenia njerëzore më e keqe në botë.


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format