Më shpejt nga sa pritej, Arbana Osmani do të bëhet mama në këtë muaj


Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduart Grishaj pritet të bëhen prindër së shpejti, dhe nga sa mundëm të kuptonim nga një surprizë  në emisionin “Dua të të bëj të lumtur”, fëmija mund të jetë djalë.

 

 

Moderatorja nuk ka preferuar të ndajë shumë moment të shtatzënisë në rrjetet sociale përveç se lajmit që do të bëhet nënë për herë të dytë.


Like it? Share with your friends!