Meri Shehu nxjerr parashikimin: Shenja që do ketë lumturi er.otike

Nga e Premtja hena eshte ne Shigjetar ne nje shenje qe i jep drite dhe rigjenerim te Shpirtit, por Hena sot nuk bene lidhje me asnje planete te rendesishem dhe eshte ne rruge qorre ose jashte kontrrollit. Kjo ngjan sikur te jemi nje Meteor. Ky moment mund te zgjas disa minuta ose disa ore. Kjo eshte faza kur hena kalon nga nje shenje ne nje shenje tjeter, por sot hena do jete ne Shigjetar. Ne kete periudhe sot nuk duhet te hapim nje biznes apo te merremi me veprimtari te rendesishme te qendrojme te qete dhe te merremi me ndricimin e brendshem shpirteror. Duhet te shmangim blerjet, HAPJE BIZNESI, intervista per pune nuk duhet te bejme dhe marreveshje”.

Dashi
Sot dita premton per biseda me te lirshme large serioziteteve dhe pergjegjesive Shikoni mundesine te beni nje udhetim qetesues

Demi
Do ndjeheni pak vetem shpirterisht dhe kjo do kerkoj vemendjen tuaj ne nje momnet ku duhet te kerkoni dike patjeter per tu shprehur apo kaluar pak pasion

Binjaket
Sot do tu afrohet nje propozim ne planin personal me shume se ne planin profesional Do ishte mire ti jepnit pak kohe vetes dhe te mos merrni vendime te shpejta

Gaforrja
Nje udhetim pune mund ta beni por jo te gjate dhe te shoqeruar me njerez qe jane pozitive ne natyre Po keshtu do keni propozim per nje ndryshim pune Kujdes ne vendime

Luani
Nje femer do perpiqet tju ndryshoj psikologjine dhe humorin por ne te njejten kohe do ju mbaj mbyllur ne kontrrollin e saj ose ne guacken tuaj Do keni dite shume romantike

Virgjeresha
Sot do degjoni gjera interesante ne lidhje me nje te njohur nga rrethi i shoqerise Kjo mund te ndikoj edhe ne disa ceshtje tuajat te jetes personale

Peshorja
Do merrni nje publicitet te dukshem sot ne lidhje me punen dhe do tu afrohet nje pozicion i rendesishem Preferoj tju them ta mendoni pak me shume

Akrepi
Nje ceshtje e rendesishme ekonomike do perparoj por ju me mire sot te mos beni berje te rendesishme apo levizje te rendesishme ne planin ekonomik

Shigjetari
Hena sot ne shenjen tuaj do jete paksa jashte rruges se saj por kjo nuk do te thote qe nuk jeni ju ne rrugen e duhur Madje duhet ta vleresoni momentin per ndryshime te mira

Bricjapi
Nje projekt pune sot mbetet i bllokuar per tu hapur ne ditet ne vazhdim apo per te dal te gjitha te vertetat ne shesh dhe te plotesohet keshtu pazelli ne lidhje me kunderhtaret dhe nje prapaskene apo problem

Ujori
Hena ne shigjetar sot duket sikur nuk ju jep qellimin apo drejtimin e duhur dhe ju le paksa pasiv e cakerrqejf Mund ta shijoni edhe keshtu momentin e bukur

Peshqit
Nje ceshtje e rendesishme karriere do dali ne drtite por kjo nuk do jete nje konfirmim per nje ecuri te qendrueshme dhe pozitive Keshtu qe mos u nxitoni te nbeni gjera te rendesishme edhe ne planin personal

Author: admin