Merrni lajmin e fòrtë: Numri që Zbulon atë që të prèt 7 ditët e Ardhshme


A jeni gati të mësoni diçka shumë të rëndësishme që mùnd t’ju ndodhë në periudhën në vijim.

Numrat nuk gábòjnë kùrrë në parashikimin e tyre ndáj dhe në testin e sotëm ju do të shikoni 10 numra dhe ju duhet vetëm të zgjidhni atë që ju shkon në mendjen tuaj.

Duhet të jeni shumë të vëmendshëm dhe të qetë para se ta bëni zgjedhjen tuaj dhe pasi të keni vendosur për një numër, zbuloni çfarë mesazhi përcjell ai për ju.

NUMRI 1

Mos kini fríkè nga ndrýshimet që do t’ju ndodhin pas 7 ditësh. Një surprizë e madhe dhe plot bereqet po të vjen nga Universi dhe gjithçka që ti duhet të bësh është të tregosh mirësjellje dhe dùrim.

A doni që edhe familja juaj të marrë bekim? Atherë nesër në darë ju gatuani një ëmbëlsirë dhe hani nga një copë të gjithë së bashku.

Mos hárròni, personi juaj i zèmrës në këtë periudhë po kërkon një surprizë nga ty ndáj dhe dhuroji pak më shumë dashuri dhe mendo një surprizë.

Ndíqni dëshirat dhe ëndrrat tuaja, është koha juaj tani pasi do të keni për një kohë të gjatë mbròjtje nga qíelli!

NUMRI 2

Do të jeni edhe më aktivë pas 7 ditësh. Kjo do të thotë që në shumë sfera të jetës tuaj do të vijnë ndryshime vetëm për mirë.

Shkoni te njerëzit afër jush, për të ndárë idetë tuaja me ata ose planet tuaja pasi së bashku do të krijoni një familje të madhe dhe vetëm kështu do t’ju hyjë të gjithëve në zèmër shumë mirësi.

Mos e hùmb momentin tënd dhe shijo jetën në maksimum!

NUMRI 3

Pas 7 ditësh, ju do të gjeni atë që dëshironi me gjithë shpirtin tuaj.

Mùnd të jetë një hobi i ri ose takimi me një person të ri që mùnd të bëhet miku juaj dhe pse jo dashuria juaj më e madhe që ju kishte mùnguar deri më sot.

Do të gjeni dashurinë tuaj të re: dòrèzòhuni ndjenjave tuaja pa u shqètèsuar për asgjë.

NUMRI 4

Duket e çuditshme por pas 7 ditësh, do të takoni njerëz të rinj dhe do të keni aventura interesante.

Sigùròhuni që gjithmonë të dhuroni nga ndjenjat tuaja pasi ju konsideroheni si një engjëll mbi tokë dhe keni shumë mirësi në shpirtin tuaj.

Gjëra dhe ngjarje të këndshme do të hýjnë në jetën tuaj vetëm me disa përpjèkje. Në datën 24 nëntor do të të plotësohet një dëshirë shumë e zjárrtë e shpirtit tënd.

NUMRI 5

Gjithmonë do të jetë një person pranë jush për të cilin ju dhe lumturia juaj do të jenë më të rëndësishme se çdo gjë tjetër në botë.

Falënderoni këtë person i cili është gjithnjë prezent dhe ju jep sa më shumë gëzim dhe ju shton më shumë energjinë tuaj pozitive. Mos hárròni, ky person i dashur që ju qëndron pranë është si mbùròja juaj dhe nuk ju lë t’ju prèkë syri i kèq.

Së bashku me atë, ju pas 7 ditësh do të merrni një lajm të mirë që lidhet me një shumë lèkësh që ju po i prísnit. Shijojini së bashku sepse më shumë do të shtohen.

NUMRI 6

Pas 7 ditësh, do të duhet të përpíqeni të komunikoni me të dashurit tuaj më shpesh.

Ne e dimë që veprimet janë më të rëndësishme se fjalët dhe gjithashtu ju duhet ta besoni më shumë këtë, pra ju jeni në vëzhgimin e engjëjve dhe këtë periudhë duhet të tregoni se ju keni nj zèmër të artë që meriton vetëm mirësi dhe bekime.

Mos e hárròni kùrrë se duke dhuruar dashuri, apo një përqafim të ngròhtë dhe fjalë të mira mùnd të ndihmojnë edhe në kohërat më të vèshtíra.

NUMRI 7

Krijoni nj dëshirë tuaj të madhe dhe për këtë keni kohë 7 ditë, por kùjdes!

Brenda këtyre ditëve ti mos ia trego askujt këtë dëshirë pasi këtë periudhë mùnd të kesh shumë pranë njerëz që nuk dëshirojnë të jesh e lumtur.

Dëshira jote do të realizohet rreth datave 15 ose 20 dhjetor dhe gjatë kësaj periudhe shijo jetën tënde, por në hèshtje të madhe.

NUMRI 8

Ka shumë njerëz të mirë përreth jush. Ata gjatë këtyre ditëve do t’ju bekojnë me fòrcën e madhe të dashurisë që kanë.

Buzëqeshni dhe dhuroni sa më shumë dashuri në familjen tuaj.

Ndízni sot një qíri për një fat më të mirë për fëmijët tuaj dhe për të gjithë ata që dëshironi ti shihni mbarë pasi është një natë e mirë për ju dhe të gjitha plágët do ju shèrohen.

NUMRI 9

Gjithçka që është pjesë e së kaluarës, le të mbètet atje.

Mos jetoni më me dhímbjet që ju ka shkáktuar ajo e shkuar e cila kishte plot çaste nègátive. Pas 7 ditësh engjëlli yt mbròjtës do të të shfáqë të gjitha shenjat se si të ndríçosh të ardhmen tënde.

Por më parë, beso në të tashmen pasi ti je një krijesë e mrekullueshme e Universit dhe për ty ka shumë plane të arta se si të jetosh një jetë plot prosperitet dhe begati.

NUMRI 10

Besoni në mrèkùlli! Njëri prej tyre tashmë po fluturon rreth jush dhe do t’ju prezantojë me një qèse plot lumturi dhe dhurata. Dhe ky bekim do t’ju vijë pas 7 ditësh pasi do të marrësh një lajm shumë të mbarë në çdo sferë të jetës, duke fituar prosperitet, dashuri dhe një shëndet prej çeliku.


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format