Mledhje blic. Basha thërret kryesinë dhe grupin parlamentar.


Partia Demokratike do të mbledhë sot në mesditë Kryesinë e grupit parlamentar.
Mbledhja pritet të nisë në orën 11:00 në selinë blu dhe vjen një ditë pas seancës plenare ku u betuan deputetët dhe u zgjodh kreu i ri i Kuvendit, Gramoz Ruçi.Ky i fundit mori dy vota nga PD.
Mbledhja e Kryesisë do të pasohet me mbledhjen e grupit parlamentar të PD në orën 12:00. Burimet bëjnë me dije se në fokus të mbledhjes do të jetë analizimi i programit të qeverisë “Rama ll”.


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format