Mos shpenzoni asnjë qindarkë, këto shenja e kanë halë në sy Shën Valentinin


LUANI

Me siguri u habitët që gjetët shenjën e Luanit në këtë klasifikim. Nuk jeni të vetmit, na besoni për këtë, edhe neve na bëri përshtypje kjo gjë pasi dihet që Luani dëshiron të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes dhe bën çdo gjë për ta arritur këtë. Pikërisht këtu qëndron kleçka, Luanit nuk i pëlqen Shën Valentini sepse është një festë në çift, ndërkohë që të lindurit në shenjën e pestë të zodiaku duan gjithë kohën dhe dedikimin e partnerit/partneres për vete. Thoni po deshët që nuk janë egoistë Luanët!

AKREPI

Ndryshe nga Luani, që është i qartë në atë që do dhe Shën Valentini nuk bën pjesë në planet e tij, Akrep është një shenjë që nuk e urren plotësisht këtë ditë. E thënë më ndryshe, i pëlqen ta festojë nëse partnerit i pëlqen, por nëse nëse dikush tjetër nuk ia kujton 14 shkurtin, e harron komplet. Për ta kjo festë është një ndërthurje e mërzitshme mes angazhimeve të shumta që kanë, por edhe dëshirës për të kënaqur njeriun e zemrës. Hajde e merri vesh këta Akrepët!

BRICJAPI

Të dashur miq të horoskopit, me Bricjapin nuk ka lojëra. Të lindurit në këtë shenjë jo vetëm që e urrëjnë këtë ditë, por nuk kanë dëshirë aspak dëshirë as të dëgjojnë të tjerët të flasin për të. Ashtu si çdo gjë rreth tyre, Bricjapët urrejnë të bëjnë gjëra si të gjithë e për pasojë 14 dhkurti bëhet një datë e bezdisshme. Mos e teproni me presionin ndaj Bricjapëve kur bëhet fjalë për ditën e Shën Valentinit sepse mund t’u kthehet shumë keq dhe të keni probleme në çift.


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format