Nesër, në ditën e parë të shkollës, ja si ti vishni fëmijët. Këshilla nga meteorologët.


Nesër do të jetë ngrohtë dhe thatë. Ditën e parë të shkollës vishini fëmijët me të shkurtra, seps e  hëna e 11 shtatorit vazhdon me temperatura të larta.

Sipas Meteoalb, pjesa e parë e ditës dominohet nga kthjellime dhe temperatura të larta deri në mesditë kur shfaqen vranësirat e para në vend, por pa reshje…të paktën deri në mbrëmje.

E hëna, sjell rritje të lehtë në temperaturat e mëngjesit . Ndërsa pas mesditës pritet një rritje me 3 – 4°C duke bërë që maksimumi në rang vendi të ngjitet mbi 34°C në Shkodër, Lezhë, Tiranë, Elbasan, Lushnjë, Fier, Berat, Gjirokastër.


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format