Ngrini volumin në maksimum, Geti dhe Majk lançojnë hitin e verës (VIDEO)


Dyshja e famshme, Getoar Selimi dhe Majk kanë publikuar projektin e ri muzikor me titull “Je t’aime”. Tekstin e kanë realizuar të dy djemtë, ndërsa për muzikën Geti ka bashkëpunuar me Alandyn. Njëjtë si videoklipet e tjera të Getoarit, edhe ky është po aq luksoz me veshje të markës, makina të shtrenjta dhe nuk kishte si të mungonte edhe shampanja. Edhe ka vetëm një orë që është lançuar ‘Zhytem (Je t’aime)’  është pëlqyer  shumë nga publiku, duke pritur në këtë mënyrë të jetë hiti i verës.


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format