NJË HIT KA ARDHUR NGA ARGJEND LLOGA QUHET ” LULE KATALEA “


Një hit ka ardhur nga Argjend Lloga quhet ” Lule Katalea ”
” Lule Katalea” quhet projekti më i ri muzikor ardhur nga artistu i shumë hiteve shqiptare Argjend Lloga. Ky projekt muzikor që nga titulli e deri te realizimi i klipit është mjaft i veçantë e ka nisur të pritet mjaft mirë. Këngëtari ka më shumë se
një dekadë që jeton me familjen e tij të bukur në Amerikë ku mësojmë se atje ka vazhduar rrugën e muzikës duke gjetur përkrahje nga miqtë e tij, ndërsa sot ai u jep mundësi edhe shumë artistëve duke i ftuar në Bronx në ambientit ku ao menaxhon dhe këndon.
Nëse ju ka marrë vërtetë malli për një këngë të bukur dhe atë me aromë lule të veçantë ne ju ftojmë ta dëgjoni më poshtë ” Lule Katalea”.


Like it? Share with your friends!