Njihuni me 2 shenjat më të pafata të horoskopit për muajin korrik


Muaji korrik sapo ka nisur dhe ne nuk e dimë si kanë qenë për ju ditët e para, por dimë t’ju themi se cilat janë shenjat më pa fat për këtë muaj,

Sipas astrologëve, dy janë shenjat e pafata të horoskopit për muajin korrik – Peshorja dhe Virgjëresha.

PESHORJA

Vendin e parë si shenja më pa fat për muajin korrik e mban Peshorja. Ky muaj do të jetë i vështirë për Peshoret për shkak të pozitës së pafavorshme të shumë planeteve. Do të ketë ndikime negative, sidomos në vendin e punës dhe Peshoret, si shumë të lidhura me profesionin, do t’i përjetojnë shumë. Saturni në Bricjap do të ngadalësojë çdo gjë. Nga ana tjetër, Jupiteri dhe Mërkuri e bëjnë të vështirë gjetjen e kontakteve dhe mundësive të reja për ndryshime.

VIRGJËRESHA

Për të gjithë të lindurit e Virgjëreshës, muaji korrik i këtij viti do të jetë kritik, veçanërisht për sa u përket ndjenjave. Venusi është i pafavorshëm, për këtë arsye tensionet në çift, të përjetuara tashmë nga Virgjëresha sidomos në muajt e fundit, do të theksohen edhe më shumë.

Por merreni si një gjë pozitive, si diçka që vë në provë lidhjen me partnerin. Mbase kjo periudhë do t’ju ndihmojë të reflektoni për marrëdhënien tuaj.


Like it? Share with your friends!