Njihuni me 4 shenjat më të paduruara të horoskopit, mos i lini kurrë t’ju presin se ”tërbohen”


Jemi në fillimin e gushtit, temperaturat po shënojnë vlera nga më të larta duke tejkaluar jo rrallëherë edhe 40°Celcius, kështu që është mëse normale që në këto ditë të nxehta vere askush prej nesh nuk do të donte të priste mikun apo miken, që nuk bëhet kurrë gati në kohë. Mirëpo shenjat e mëposhtme janë të paduruara edhe në raste të tjera, si për shembull kur bëhet fjalë për të marrë rrogën, ok këtu jemi nga pak të gjithë, apo dhuratën e datëlindjes.

Ndoshta dini shumë për to, por sot Living do t’ju zbulojë edhe një karakteristikë tjetër tyrën: padurimin dhe dëshirën për t’i bërë gjërat shpejt e shpejt. Ja cilat janë katër shenjat më të paduruara të horoskopit. Mos thoni pastaj që nuk qëlluam në shenjë.

1.DASHI

2.GAFORRJA

3.LUANI

4.AKREPI


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format