Njihuni me shenjat me te pabesa te Horoskopit !


Është gjithmonë e vështirë të deshifrosh se cilët janë miqtë e tu të rremë në rrethinën tënde, por nëse dëshiron të jetosh në paqe, duhet t’i zhdukësh. Është e drejtë të thuhet se nëse do ta dinim sekretin për të nuhatur tradhtarët, patjetër që do t’i kursenim vetes disa lot gjatë rrugës. Për fat të mirë për ne, astrologjia mund të na japë disa sugjerime. Le t’i hedhim një sy 5 personaliteteve më fallso të zodiakut:

Dashi është sulmuesi më i madh

Dashi pretendon të jetë një shenjë besnike e zodiakut , por veprimet e tyre ndonjëherë janë shumë të diskutueshme. Ata duken mjaft miqësorë, por nëse ata do gjejnë një mundësi për të ecur përpara, do e bëjnë edhe nëse kjo do të thotë të tradhtojnë miqtë e tyre më të mirë.

Binjakët nuk janë gjithmonë besnikë

Personaliteti i Binjakëve është padyshim ai që të gjithë duhet të kenë kujdes. Këta njerëz janë aktorë të suksesshëm dhe nuk e kanë problem të sillen si shoku juaj më i mirë një javë dhe t’ju kthejnë shpinën javën tjetër.

Luanët janë oportunistë të plotë

Nuk është se Luanët janë të këqij, por ata në fakt janë shumë të paqëndrueshëm dhe mund të kthejnë shpinën lehtësisht. Personaliteti i Luanit është i vendosur dhe dëshiron të ngjitet në majë, kjo është arsyeja pse kur një gjë e mirë vjen në rrugën e tyre, ata nuk do të ngurrojnë të heqin dorë nga miqtë e tyre.

Akrepi është krejtësisht i egër

Me një personalitet kaq të paparashikueshëm dhe misterioz është e vështirë të parashikohet se çfarë mund të bëjë Akrep. Akrepi është shumë ambicioz për të vënë miqësitë dhe ndjenjat e njerëzve të tjerë në radhë të parë.

Peshqit janë miq të rremë

Peshqit janë ai mik që do t’ju godasë me thikë pas shpine, ndërsa do t’ju buzëqeshë. Ata janë një nga shenjat më sipërfaqësore dhe të cekëta të zodiakut, që shpjegon arsyen pse ata pretendojnë të jenë miku juaj i mirë, kur në realitet kërkojnë mënyra për t’ju shtypur.


Like it? Share with your friends!