PAA ndez motorët. Plani për llojin e opozitarizmit miratohet.


Mbrëmë Kryesia e Partisë Agrare Ambientaliste ka vendosur të rinisë fuqishëm luftën politike, në kushtet e krijuara pas zhvillimeve nga maji deri sot, në krijimin e qeverisë së re.

Kryetari Agron Duka theksoi se opozita e PAA do të jetë aktive dhe e fokusuar në veprimet e mosveprimet e pushtetit. Burime nga mbledhja bëjnë me dije se Duka ka lënë të kuptohet se, edhe pse në bashkëpunim me forcat e tjera opozitare, PAA do të mbajë linjën e vetë politike.

Vendimet e kryesisë priten të konfirmohen në Asamblenë e kësaj partie, që është lënë më 30 shtator.


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format