Pamje të rralla në Tropojë/ Orteku masiv i dëborës “derdhet” furishëm në fshat


Ditët e fundit Shqipëria është përfshirë nga moti i acartë dhe me reshje intensive dëbore, ku si rrallëherë u zbardh edhe Tirana dhe zonat bregdetare. Për dy ditë rresht, u shkaktuan problematika të shumta në lidhje me qarkullimin e automjeteve, ndërsa disa zona u bllokuan dhe akoma vijojnë të jenë të tilla. Ndërkohë, disa pamje të rralla janë kapur në Tropojë, në fshatin Gosturan. Banorët e zonës kanë filmuar momentin kur një ortek masiv dëbore shkëputet nga maja e malit dhe fillon të rrëshqasë përposhtë. Nga banorët nuk raportohet që orteku të ketë shkaktuar dëme.


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format