Parashikimi i PAOLO FOX për 1 korrik 2020


Ky është horoskopi për ditën e mërkurë 1 korrik 2020 . Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.
Dashi

Ju pret një ditë interesante në dashuri, në sajë të ndikimit pozitiv të Venusit. Nëse jeni vetëm, përfitoni nga situata dhe dilni, pasi mund të përjetoni emocione të bukura. Në punë, mos hiqni dorë nga ndryshimet.

Demi

Ndikimi i kundërt i Hënës mund të krijojë disa probleme në mëngjes, në raportin në çift. Ata që janë vetëm paraqiten mjaft mirë dhe mund të kenë takime interesante. Në punë do të ketë zhvillime pozitive.

Binjakët

Dita e parë e muajit do ju ballafaqojë me partnerin/en dhe duhet të sqaroni disa keqkuptime. Mundohuni që të mos tregoheni prepotent. Ata që janë vetëm mund të kenë një takim së shpejti. Në punë duhet të përkushtoheni shumë, pasi ka një sërë gjërash për të bërë.

Gaforrja

Ata që janë vetëm duhet të përveshin mëngët, pasi mundësitë nuk do të mungojnë, në sajë të kalimit tranzit të Diellit. Do të keni mundësi që të zgjidhni një problem në punë.

Luani

Kjo është një periudhë e favorshme për dashurinë, ku do të keni mundësi që të bëni zgjedhje ose projekte të rëndësishme në raportin në çift. Në punë duhet të përkushtoheni më shumë, pasi mund të zgjidhni çështje të rëndësishme.

Virgjëresha

Kjo ditë do të sjellë ndonjë tension ose shqetësim në dashuri, ndaj mundohuni që të zgjidhni disa çështje të mbartura. Ndërsa në punë do të ketë rifitim terreni, por mundohuni që të mos lodheni.

Peshorja

Dashuria është mjaft e favorizuar nga Venusi në çdo drejtim, ku do të stimulohen projektet e rëndësishme. Emocionet mund t’iu përfshijnë totalisht. Ndonjë problem do të shfaqet në sferën ekonomike, ndërsa në sferën profesionale, periudha paraqitet mjaft pozitive.

Akrepi

Në dashuri gjërat do të ecin mirë dhe do të përmirësohen më tej. Mundohuni që të shoqëroheni me njerëz të rinj. Mund të keni probleme ligjore dhe vendime të cilat do të jenë të vështira.

Shigjetari

Në dashuri ka disa momente tensioni si dhe probleme të shkaktuara nga jashtë, të cilat krijojnë shqetësime. Duhet të programoni diçka të re dhe të rishikoni jetën tuaj.

Bricjapi

Ndikimi i kundërt i Mërkurit dhe Diellit do të shkaktojë shqetësim në sferën sentimentale dhe do të përkeqësojë humorin . Në punë, duhet më shumë organizim.

Ujori

Dashuria do të jetë mjaft e favorizuar nga ndikimi i Venusit, ku do të rigjeni dëshirën për të bërë gjëra të reja. Duhet të mësoni si ti menaxhoni më mirë paratë, sidomos nëse doni të bëni projekte të rëndësishme.

Peshqit

Mundohuni që të mos i shkatërroni gjërat në dashuri, duke u përfshirë në polemika. Në sferën profesionale mund të keni disa dyshime, sidomos nëse jeni duke punuar me projekte të reja.


Like it? Share with your friends!