“Pastërtia shembullore” zëvendëson “shëndetësinë falas”. Çfarë tha në kuvend kryeministri.


 

Programi i këtij katërvjeçar nuk është më “shëndetësia falas”. Të paktën nuk e zuri me gojë kryeministri në paraqitjen e programit të ri. Në vend të premtimit të 2013-ës , këtë herë do kemi …patërti dhe shërbime shembullore. Ja si u shpreh Rama:

 

Pastërti shembullore dhe shërbime shëndetësore dinjitoze, kjo është e arkivuar. Shkollëshumtit në opozitë ta mbajnë mend edhe pastaj ballafaqohemi me realitetin. Unë po ju them mos u harxhoni kot për të ikur jashtë vitin tjetër.Ju si të doni.


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format