Për pak ditë bën 56 vjeç, astrologe Meri zbulon si do ta gjejë ditëlindja kryeministrin Rama


Më datë 4 korrik, kryeministri Edi Rama feston ditëlindjen. Por si do jetë ditëlindja e tij kësaj radhe, duke qenë se jemi edhe në periudhë pandemie koronavirus? Përgjigjen për këtë pyetje e ka dhënë astrologe Meri Shehu. Kjo e fundit ishte e ftuar në emisionin “Wake Up”, ku u shpreh se “ky 4 korrik e gjen Ramën në një ditëlindje me shumë pikëpyetje”. Sipas saj, mund të shpëtojë vetëm nëse i fut një mendje të lehtë. “Një ditëlindje me përballje dhe deri në datën 12 korrik ka shumë gjëra për të thënë dhe për t’u shqetësuar. Nëse bashkëpunon mirë me Bricjapët e nxjerr nga situata. Ky është një vit sprovë i kryeministrit siç e kam thënë”, u shpreh Meri Shehu.


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format