Rikthimi i vizave, Mediu: Përgjegjësi e Ramës, opozita dhe qytetarët të reagojnë


Kreu i Partisë Republikane, Fatmir Mediu reagoi në lidhje me kërkesën e Holandës për rikthimin e regjimit të vizave ndaj Shqipërisë.

Mediu shkruan se përgjegjësi të drejtpërdrejtë për këtë ngjarje të rëndë ka Edi Rama.

Ai kërkon që opozita të angazhohet seriozisht me këtë problem dhe së bashku me qytetaret të detyrojë qeverinë të flasë dhe veprojë.


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format