Rudina Hajdari sikur se kemi parë asnjëherë më parë. Heq ‘kostumin e politikanit’ dhe ia merr valles së Tropojës


Rrallë herë njerëzit e politikës zgjedhin që të heqin ‘kostumin e politikanit’ dhe të dalin në një tjetër formë. Por këtë gjë sot e ka bërë deputetja e opozitës parlamentare, Rudina Hajdari, e cila teksa ka marrë pjesë tek ‘E Diellë’, në Top Channel, ka kërcyer një pjesë nga vallja e Tropojës.

Me të vërtetë deputetja Hajdari është rritur jashtë dhe ka pak kohë që është kthyer në Shqipëri, por duhet të themi se vallen e Tropojës ‘e qan’.

Hajdari e ka kërcyer vallen me gazetarin Ervin Kurti dhe sikurse e quan edhe ai kërcimi ishte “Top of the Top”, ndërsa thotë: “Zëre sikur isha në dasmën e saj”.


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format