Sa duan të lexojnë fatin? Zgjidh një letër, pas 10 ditësh parashkime eklipsuese


Në këtë test do t’ju tregojmë një nga mënyrat më të mira dhe më të vlefshme se si ju të afroni fatin në jetën tuaj dhe të keni një të ardhme plot sukses.

Edhe pse ju nuk mùnd t’i dalloni përditë, por fati ju dërgon shumë shenja në çdo moment të jetës tuaj duke tèntuar që të na e bëjë jetën sa më të qetë dhe të ndritshme.

Pra, a jeni gati për këtë test fatsjellës?

Ju duhet vetëm të zgjidhni njërin prej objekteve fatsjellëse dhe më pas do të lexoni shkurt e qartë se si të afroni fatin në krahun tuaj.

Objekti me numrin 1 – Fati do të të tròkasë në 22 nëntor.

Në shtëpinë tuaj do të hyjë një frýmë e re dhe shumë pozitive këtë periudhë dhe deri në datën 22 nëntor do të mbýllet me plotësimin e një prej dëshirave të tua më të mëdha.

E di çfarë? Kohët e fùndit ke menduar të bráktisësh atë punë që po bën për të nisur një të re dhe ky do të jetë momenti më i mirë. fati ju këshillon që ju të zgjidhni mençurinë tuaj dhe aty ku jeni po hùmbisni shumë kohë.

Në dashuri do të kesh shumë të reja dhe ai/ajo që nuk po të jep asnjë shenjë pozitiviteti më në fùnd do t’i mbushet zèmra plot dashuri dhe do ta pranojë lidhjen me ju. Pra, shumë fat edhe në dashuri.

Në shtëpinë tuaj duhet që të mbani afër nga nëj objekt që ju sjell fat dhe pse JO një hudhër do të mjáftonte.

Periudha deri në 22 nëntor do të thotë që ju më në fùnd do të mùndni të shlýeni të gjitha bòrxhet dhe të merrni një bekim shumë të madh financiar. Shijoje dhe beso sa më shumë se Universi do të të sjellë më shumë mrekulli.

Objekti me numrin 2 – Bekimi yt do të jetë harmonia e dhe páqja.

E kush nuk ka nèvòjë për pak páqe dhe gëzim në jetën e tij/saj. Të gjithë ne kërkojmë që të rrimë sa më lárg strèsit dhe të keni një jetë të qetë dhe pa tèlashe.

Ndáj dhe ju që zgjodhët numrin 2 bëtë shumë mirë pasi Universi do të hapë portat e fatit që në jetën tuaj të hyjë sa më shumë gëzim dhe ti të qëndrosh lárg të gjitha strèseve dhe dèprèsíoni.

Prej një kohe të gjatë ti je pèrpjèkur të afrosh vetëm fat të mar pasi situata në familjen tënde duket disi e ftòhtë dhe një valë bekimi në páqe dhe dashuri është ajo që të duhet më shumë.

Fati ju këshillon për këto gjëra: Në datën 23 nëntor do të ishte mirë të bëje një kontroll rùtinë shëndetësor pasi mùnd të parandáloni diçka të këqe, ndërsa në datën 30 dhjetor do të merrni një lajm aq të mirë sa zèmra juaj mbùshet me gëzim dhe lumturi.

Vetëm në 16 dhjetor mùnd të keni një lajm të mbarë në çëshjet e páráve ndáj shumë besim dhe dùrim deri në atë datë pasi çdo gjë pozitive do të hýjë në familjen tënde.

Objekti me numrin 3 – “Mágjía” e zèzë do të príshet në kohë

E dini çfarë? Kohët e fùndit as në punë, as në shoqëri, as në dashuri dhe as në asnjë vend tjetër nuk po ju ecën mbarë.

Edhe pse keni provuar që t’i bëni gjërat me qetësi dhe shumë saktë sërish për ju është një nga periudhat më të vèshtíra të jetës tuaj. Dhe përse ndòdh kjo?

Sepse ju jeni një njeri i mirë dhe një zèmër të mirë dhe të tjetër kanë përfítùar nga ty. Të kanë bërë mágjí për fatin e kèq.

Por nuk jeni pa-shpresë. Ju që zgjodhët këtë letër sapo i dërguat një mesazh Universit që ju kërkoni të çlíròheni sa më parë nga lígësia, ndáj dhe për ju do të vijë në Tokë engjëlli mbròjtës.

Data 26 nëntor do të jetë një datë e bekuar për ju pasi deri atëherë engjëlli juaj mbròjtës do të lëshojë të gjithë fùqínë e tij për të të príshùr syrin e líq dhe në 26 nëntor ty do të të príshet i gjithë syri i kèq.

Dhe më pas çfarë të bësh për ta shijuar lirinë tënde? Është mirë që t’i bëni vetes një dhuratë që vetëm shpirti juaj e do dhe më pas ndíq shenjat që do të të vijnë nga Universi pasi deri në fùnd të dhjetorit do të kesh vetëm bekime.

Objekti me numrin 4 – I gjithë thèsi i FATIT të mbarë vjen vetëm për ty!

Ti je me shumë fat e di? Sapo lexove atë që shpirt yt dëshironte të lexonte dhe ai është një lajm i mbarë pasi thèsi i fatit të mbarë do të thotë që páqja, mirësia dhe suksesi po hyjnë në jetën tënde.

Kjo nënkupton se gjatë nëntorit dhe deri në fùnd të dhjetorit ti do ti kesh periudhat e fatit të ndára.

Kështu, deri në 25 nëntor do të marrësh një bekim të madh në dashuri, duke príshur beqarinë, apo duke i dhuruar më shumë ndjenja dhje emocione pozitive njerëzve me tëq cilët je lídhur tashmë.

Në 04 dhjetor të gjitha situata që ke e lídhùr me shëndetin, si dýshime apo síklete do të të lárgòhen pasi në këtë datë do të të japin një lajm të mbarë në lidhje me shëndetin, ose mùnd të ndíhesh më e gjállë.

Lajmi i fùndit për të ardhmen tënde plot bekim lidhet me financat dhe këtu duhet të mbash mend datën 18 dhjetor që më në fùnd t’i mbùsh xhepat dhe zhdùk të gjitha síkletet në lidhje me lèkët dhe çështjet financiare.


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format