Së shpejti do të vijnë disa thirrje të rëndësishme. Cila shenjë do të eklipsohet”


Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Të enjten Hëna është e favorshme në dashuri, emocione të bukura vijnë për të lindurit e kësaj shenje. Kur vjen puna te puna, kujdes nga shpenzimet e tepërta. Shikoni përreth jush.

PROMOTED CONTENT

Një recetë e lashtë për parazitët. Pastron trupin në 1-2 ditë!
More…
733
183
244
Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Të enjten në dashuri do të keni mundësi të bëni disa njohje të mira, shikoni përreth! Për sa i përket punës, Mërkuri në tranzit nga 14 shkurti rekomandon t’i kushtoni më shumë vëmendje shpenzimeve.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Të enjten nëse ka diçka që nuk shkon, përpiquni të mos nxisni polemika të panevojshme në sferën sentimentale. Sa i përket punës, këto ditë duhet më shumë kujdes. Do të shihni që së shpejti do të ketë lajme të mira në çdo fushë.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Të enjten nëse ka diçka që nuk shkon në dashuri, merrni kohën tuaj dhe mos krijoni polemika të panevojshme. Për sa i përket punës, jo të gjithë janë në anën tuaj, duhet kujdes. Mendoni me kujdes për lëvizjet tuaja përpara se të veproni. Mos u zemëroni nëse diçka nuk ju shkon ashtu siç dëshironi.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Të enjten këta yje ftojnë të keni kujdes, ndonjëherë fjalët tuaja mund të jenë shumë të mprehta. Për sa i përket punës, përgjigjet që prisni do të vijnë së shpejti. Do të merrni kënaqësi të madhe dhe gjëra të reja për t’u shfrytëzuar.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Të enjten Hënë e favorshme në orët e ardhshme, jepini zemrave të vetmuara disa letra shtesë për të luajtur. Për sa i përket punës, ju urreni të mërziteni dhe së fundmi keni pasur diçka për t’u thënë shefave dhe menaxherëve. Ju do të jeni në gjendje të merrni kënaqësi të madhe në çdo fushë. Do të shihni që do të ketë mundësi të shkëlqyera.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Të enjten në sferën sentimentale përpiquni të qëndroni të qetë dhe të kërkoni një dialog me partnerin. Për sa i përket punës, kënaqësitë po vijnë, angazhimi dhe përpjekjet tuaja do të shpërblehen.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Të enjten nëse keni një person në zemrën tuaj, kjo është dita më e mirë për të planifikuar diçka të bukur së bashku. Për sa i përket punës, kjo pjesë e muajit ka të bëjë me projekte të reja.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Të enjten dita premton mirë në dashuri, shfrytëzojeni sa më shumë! Për sa i përket punës, lajme të vlefshme vijnë për të ardhmen. Do të shihni që së shpejti do të merrni kënaqësi të madhe në çdo fushë. Do të ketë lajme gjatë gjithë jetës suaj, por jini gati.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Të enjten ju pret një ditë e dobishme për ndjenjat tuaja, mos shtyni asgjë për fundjavë! Për sa i përket punës, nëse keni biznesin tuaj, do të keni mundësi të merrni një kënaqësi më të madhe. Do të shihni që gjithçka do të shkojë mirë.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Të enjten optimizmi rritet në dashuri, Hëna nuk është më kundër. Sa i përket punës, së shpejti do të vijnë disa thirrje të rëndësishme. Mos u zemëroni nëse diçka nuk ju shkon ashtu siç dëshironi.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Të enjten jeni pak i shqetësuar në dashuri, kini kujdes që të mos gërmoni problemet e së kaluarës. Për sa i përket punës, është një periudhë plot tension, ka shumë gjëra për të organizuar në funksion të pranverës.

SI.E./Shqiptarja.com


Like it? Share with your friends!