Sekretet që çdo shenjë horoskopi ju fsheh!


Shumë njerëz janë supersticiozë dhe për ta çdo gjë është e shkruar në yje. Intv.al ju sjell sekretet që çdo shenjë horoskopi ju fsheh:

Dashi: Mund të jenë shumë seriozë por pëlqejnë të bëjnë shaka kështu që mund të qeshni me lot.

Demi: Bëjnë sikur nuk kuptojnë gjatë një bisede por në të vërtetë ata e dinë se çfarë thatë, çfarë mendoni dhe çfarë kishit për drekë dje.

Binjakët: Mund t’ju lexojnë si një libër

Gaforrja: Janë një kontraditkë e bukur. Ata janë të organizuar por dembelë, janë të nxehtë por edhe të ftohtë, janë të çuditshëm por edhe me klas.

Luani: Pëlqen t’i vëzhgojë të tjerët dhe imiton çdokënd, përpara të gjithëve dhe është me të vërtetë për të qeshur.

Virgjëresha: Nuk duket si person kureshtar, por në fakt “vdes” për thashetheme dhe do të dijë gjithçka rreth jush.

Peshorja: Ata janë të fiksuar pas bërjes së listave, por ju kurrë s’do ta dini këtë.

Akrepi: Ndryshe nga ç’mendoni su je janë shumë të fortë, ata tmerrohen nga filmat e frikshëm.

Shigjetari: Ndryshte nga çfarë ata do ju tregojnë ju, këta persona kanë planifikuar çdo gjë për jetën e tyre, madje edhe emrat e fëmijëve.

Bricjapi: Janë të ngathët dhe kanë tendencën të ecin mbi gjërat e thyera, por kanë shumë vetëkontroll dhe kështu e fshehin ngathtësinë.

Ujori: Kur ju mendoni se ata po tregojnë teori të reja filozofike ata janë duke menduar se çfarë do hanë më vonë. Ata e pëlqejnë faktin që ju mendoni kështu.

Peshqit: Janë shumë miqësor me të gjithë por kanë shumë pak shokë dhe besojnë vetëm 1 person.


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format