Shenjat e horoskopit që do të kenë kriza në dashuri gjatë korrikut


Vera është stina e dashurisë, zemra jonë fillon të rrahë fort dhe ndodh të biem në dashuri, qoftë dhe me persona të gabuar.
Megjithatë, horoskopi thotë se edhe ata që janë në një lidhje, mund të pësojnë kriza.
Prandaj, sot ne do t’ju tregojmë se cilat janë shenjat e zodiakut që do të jenë më të prirura për t’i dhënë fund lidhjes së tyre këtë korrik.
Luani
Luanët kanë karakteristikën e të qenit një shenjë e fortë, që e bën personalitetin e tyre dominues. Për fat të keq tani jeni duke kaluar një krizë në marrëdhënien tuaj, ku ka shumë zënka me partnerin. Korriku do të jetë një muaj vendimtar, ku do të përcaktoni nëse ia vlen të vazhdoni bastin për atë dashuri dhe të përpiqeni të jeni pak më të kuptueshëm apo do i jepni fund se ndiheni tashmë të lodhur. Në veçanti do të ketë një situatë që do të sjellë shkakun dhe do të fillojë të sjellë problemet e së kaluarës dhe kjo mund të çojë deri në fund të marrëdhënies tuaj.

Dashi
Ashtu si Luani, Dashi merr një pozitë dominuesee, pasi zakonisht është një shenjë e udhëheqësve. Tani për tani ndiheni sikur jeni bllokuar, pa kontroll, gjë që do t’ju bëjë të vendosni që të jeni të lirë më në fund. Kjo do të jetë arsyeja kryesore për shpërbërjen e dashurisë.

Binjaket
Megjithëse Binjakët duket të jenë të fortë, tani po shpenzoni një moment trishtimi të madh, duke bërë që të shtohet një dozë e lartë e melankolisë dhe indiferencës nga ana e partnerit tuaj.
Kjo indiferencë do të shkaktojë që jeta juaj emocionale të konsumohet, e kjo do të bëjë që ju të ndaheni plotësisht. Por po, ju ende mund të keni mundësinë për të thyer monotoninë dhe për të rimarrë dashurinë.


Like it? Share with your friends!