Shenjat e horoskopit që po shijojnë izolimin nga koronavirusi


Karantina për shkak të koronavirusit, është kthyer në stres për shumë njerëz por sipas astrologes Meri Shehu ka edhe nga ata që po i shijojnë më së miri këto ditë.

Në një lidhje për emisionin Pop Culture, Meri Shehu tregoi se cilat nga shenjat nuk po e durojnë dot karantinën.

Demi

Është shenja që po qëndron më me qejf. Janë zakonisht pak dembelë, ndonjëherë quhen mbretërit e dembelizmit dhe të qëndruarit në shtëpi për ta është luks.

Gaforret

E duan shtëpinë, por nuk rrinë gjithë ditën në shtëpi. Tani po e shijojnë.

Ujori

Janë shenja të teknologjisë dhe ndaj po e shijojnë.


Like it? Share with your friends!