Sherr i çuditshëm. At e bir plagosin çiftin.


Burrë e grua mbetën të plagosur me mjete prerëse mbrëmë pas një konflikti me një familje tjetër. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21: 00 në rrugën “Shefqet Ndroqi”.
Policia sqaron se “shtetasit G.D 34 vjeç dhe I.D 63 vjeç (at dhe bir) për motive të dobëta janë konfliktuar me mjete prerëse me shtetasit N.Xh 65 vjeç dhe T.Xh 58 vjeçe ( burrë e grua )”.
Këta të fundit janë dëmtuar lehtë dhe dërguar për ndihmë mjekësore në spital.
Shtetasi I.D, 63 vjeç është arrestuar dhe shoqëruar në ambientet e policisë ndërsa i biri është shpallur në kërkim.
Policia vijon punën për kapjen e autorit tjetër të larguar nga vendngjarja.


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format