SKANDALI: Ja si i përgjoi Rama stafet teknike të PD-së


Në zyrat ku punuan ministrat teknikë të PD -së në qeverinë Rama ka patur mikrofonë dhe paisje të tjera përgjimi. Ky informacion vjen nga disa burime. Disa prej zyrtarëve, falë njohjeve personale, kanë gjetur e çmontuar aparatet. Të tjerë , thjesht bisedat e punës i kanë kryer në mjedise të tjera.

Qëllimi i pèrgjimit duket se ka qenë kontrolli mbi çdo aktivitet të “teknikëve”. Zyrtarët demokratë që tregojnë këtë aferë thonë se nisën të dyshojnë që kur vunë re se kontrollet , inspektimet dhe çdo aktivitet tjetër, për të cilat kishte informacion se kishte shkelje, dështonin.

Pyetja e madhe është: PSE PARTIA DEMOKRATIKE NUK E DENONCOI KURRË KËTË SKANDAL! Funksionarët demokratë edhe tani pas lënies së detyrës, kërkojnë të mbeten anonimë kur tregojnë për përvojat e përgjimit…


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format