Sot do merrni nje vleresim ne lidhje me ceshtjet familjare;Cilën shenjë paralajmëron Meri Shehu “


Dashi
Nje komunikim i mbetur ne veshtiresi nga e kaluara hapet sot sidomos ne planin erotik.

Demi
Ju largohet nje person i bezdisshem nga hapesira juaj e funksionimit.

Binjaket
Nje pune e lodhshme sikur lehtesohet dhe ndjeheni me te cliruar. Nje takim sentimental ju pret.

Gaforrja
Nje ceshtje ligjore ose bashkepunim me jashte vendit fillon te funksionoj pozitivisht nga dita e sotme.

Luani
Nje pengese e madhe fillon dhe hapet sot duke ju lene driten e Diellit tu ndricoj fytyren.

Virgjeresha
Nje bllokim me partnerin ne cift sot fillon e qartesohet dhe filloni te karikoni baterite tuaja.

Peshorja
Hapet pak nga pak bllokimi ne pune e ne jeten personale. Ju pret nje propozim apo mundesi e re.

Akrepi
Sikur cliroheni nga detyrimet qe kishin filluar te erresonin rrugen tuaj dhe jeni me te qete para jush.

Shigjetari
Shume ndjesi te mira keni sot ne lidhje ne cift por edhe shume dashuri duhet te jepni.

Bricjapi
Sot do merrni nje vleresim ne lidhje me ceshtjet familjare por do shkeputeni nga disa aktivitete sociale.

Ujori
Fillon te zbardh nje dite e re ne dashuri sot per ju duke i lene pas dore problemet dhe lidhjet e gjata ne kohe.

Peshqit
Sot nje mundesi e mire bashkepunimi per nje biznes familjar apo ndertim hapet para jush.


Like it? Share with your friends!