Tashmë është zyrtare/ Klubi i La Ligës shkarkon trajnerin, shkak bëhet… Leo Mesi


Tashmë është zyrtare, Havi Garsia nuk do të jetë më trajner i Valencias në ndeshjet e ardhshme.

 

Shkak për këtë është bërë humbja ndaj Barcelonës, e cila nuk është pritur mirë nga drejtuesit, pasi tashmë Valencia është vetëm 6 pikë lar zonës së rënies.

Dopieta e Leo Mesit ndaj Valencias, që i dha fitoren Barçës në një ndeshje spektakolare, e cila në fund u mbyll 2-3 në favor të katalanasve, ka bërë që drejtuesit t’i njoftojnë shkarkimin Grasias.

Ky i fundit e mori drejtimin e Valencias në fund të sezonit të kaluar, teksa pas formës jo të mirë të ekipit, tani është shkarkuar dhe drejtuesit e Valencias po punojnë për të emëruar “timonierin” e ri.

 

PANORAMASPORT.AL

 

 


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format