“Tre vite të vështira”/ Parashikimi, ja çfarë do ndodhë deri në vitin 2023


Astrologjia është një gjuhë e huaj.

Po e kuptove këtë gjuhë të huaj, atëherë, qielli flet me ty.

Në fund të fundit, gjithçka është e shkruar ne yje.

Sinjalet që na vijnë, së fundmi i ka zbërthyer në Top Channel, astrologia Krisanthi Kallojeri, qe punon dhe jeton në Athinë.

“Në tre vitet e ardhshme bota do të njohë zhvillime të vështira, me natyrë ekonomike. Tregjet financiare do njohin vështirësi dhe këto do të ndihen edhe në vende të vogla si Shqipëria. Po kështu do ketë zhvillime politike të fuqishme. Dy eklipset, njëri në 5 qershor dhe tjetri në 21 qershor gjithashtu do sjellin vështirësi. Pas vitit 2023 bota do stabilizohet e do vijnë kohë te begata. Nuk do të ketë ndryshim të rendit botëror. Do vazhdojmë me sistemin kapitalist”, shprehet ajo.

Këshillat janë: Bëni hapa të vegjël, dhe të sigurt përpara. Vlerësoni ato për të cilat keni luftuar shumë, mbajini fort. Qëndroni më këmbë në tokë, që trazirat mos t’ju gjejnë në ajër.


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format