U ndanë pas 4 muajsh; Ardit Roshi reagon për herë të parë pas lajmeve të fejsës


Propozimi në gjunjë i Ardit Roshit për partneren e tij Blerina Bajko ishte një nga momentet që u lakua më së shumti në fillim të janarit duke u bërë përshtypje jo vetëm atyre që e panë live “Këndo këngën time”, por edhe lexuesve të gazetave e portaleve.

Por duket se pas këtij propozimi kaq romantik fejesa e tyre ka përfunduar. Këtë e thanë disa  burime të revistës “Story” dhe gjithashtu në rrjetet sociale përkatëse të Ardit dhe vajzës që mori propozimin Blerina Bajko ( Vajza e Agim Bajkos), nuk ka më fotografi të të dyve dhe nuk e ndjekin më njëri tjetrin.

Sot pas gati 5 mujash në një intervistë moderator ka folur për herë të parë rreth kësaj ndodhie në emisionin “ABC-ja e mëngjesit”. Teksa u ndal tek jeta e tij personale, moderatori Alban Musa e pyeti Roshin nëse është mirë tashmë, sepse nuk dëshironte ta komentonte më gjatë ç’kishte ndodhur. “Shumë prej shikuesve, gazetarëve janë duke pritur që unë të të bëj një pyetje për jetën tënde personale, por unë kam zgjedhur të mos të ta bëj. Mua më intereson vetëm një gjë, a je ok, a je mirë tani?“- pyeti moderatori. “Shif e shkruaj, si të dukem?”- u përgjigj Roshi, duke lënë të kuptohet se gjithçka është lënë pas dhe tashmë është shumë mirë.


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format