“Unë me mendje jam në …”- Marina Vjollcën e zë halli dhe e ndan me ndjekësit: Po ju?


Ky sezon veror ka dalë jashtë parashikimit për të gjithë për shkak të koronavirusit.

Ndërsa ditët e nxehta kanë mbërritur dhe sezoni i plazhit ka filluar, njerëzit akoma s’kanë bërë plane se ku t’i kalojnë pushimet. Mes tyre është edhe moderatorja e njohur Marina Vjollca, e cila ka ndarë shqetësimin me fansat e saj. Ajo është shprehur se me mendjen e saj është me pushime. Ndërsa pyeti ndjekësit nëse ndodhen në të njëjtën situatë.

“Unë me mend jam në Honolulu, po ju??”– shkroi Marina. Moderatorja e shoqëroi postimin me një foto arkivë nga bregdeti. Ajo duket shumë joshëse dhe seksi në imazhin e nxehtë.


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format