“Unë me mendje jam në …”- Marina Vjollcën e zë halli dhe e ndan me ndjekësit: Po ju?


Ky sezon veror ka dalë jashtë parashikimit për të gjithë për shkak të koronavirusit.

Ndërsa ditët e nxehta kanë mbërritur dhe sezoni i plazhit ka filluar, njerëzit akoma s’kanë bërë plane se ku t’i kalojnë pushimet. Mes tyre është edhe moderatorja e njohur Marina Vjollca, e cila ka ndarë shqetësimin me fansat e saj. Ajo është shprehur se me mendjen e saj është me pushime. Ndërsa pyeti ndjekësit nëse ndodhen në të njëjtën situatë.

“Unë me mend jam në Honolulu, po ju??”– shkroi Marina. Moderatorja e shoqëroi postimin me një foto arkivë nga bregdeti. Ajo duket shumë joshëse dhe seksi në imazhin e nxehtë.


Like it? Share with your friends!