VIP-at shqiptarë nuk pyesin për koronavirusin, me bikini në plazhet e Jugut e duke festuar pranë zjarrit


Me sa duket koronavirusi nuk përbën shqetësim për disa nga VIP-at shqiptarë.

Edhe pse qeveria nuk e ka lejuar ende frekuentimin e plazheve për këtë vit, ata kanë zbritur në bregdet.

Këtë e tregojnë disa foto dhe video të publikuara në rrjetet sociale.

Nga Rovena Dilon tek Sinan Hoxha, Mariza Ikonomi, Orgesa Zaimi, gazetari Eraldo Rexho e atletja Klodiana Shala i janë drejtuar këtë fundjavë Jugut të Shqipëri.

Në pamjet që ka postuar në Instagram këngëtarja Rovena Dilo, ata duken duke e shijuar shoqërinë e njëri tjetrit, me bikini në bregdetin e Borshit e gjatë darkave në ngrohtësinë e zjarrit.

Ju mund të shihni fotot dhe video e publikuara.


Like it? Share with your friends!