‘Ju pret një trashëgimi e madhe’, Meri paralajmëron këtë shenjë në horoskop


Astrologe Meri ka lajme të mira për disa nga shenjat e horoskopit ndërsa për të tjera ajo paralajmëron disa pengesa në arritjen e qëllimeve.

Më poshtë parashikimi për çdo shenjë horoskopi.

Dashi: Per ju dita sjell nje keqkuptim apo veshtiresi. Ne çeshtje karriere do keni nje perballje pas nje dhurate e cila nuk eshte vleresuar.

Demi: Nje lajm jo shume i mire do ju detyroj te merrni vendime shume te ashpra per jeten tuaj duke dashur te ndryshoni vendin apo ambientin ku jetoni.

Binjaket: Nje dhurate e madhe ne ceshtjet ekonomike apo ne ceshtjet personale duhet vleresuar nga ju. Ne te kundert ju kthehet ne shkaterrim.

Gaforrja: Ne jeten tuaj personale do kete nje kthim mbrapa apo nje veshtiresi ne lidhje me te tjeret. Nje dhurate te madhe qe e keni marre mund ta keni shfrytezuar keq dhe kjo t’ju sjell shkaterrim.

Luani: Sot do kuptoni qe mund te keni humbur nje pune apo nje person ne jeten personale duke mos e vleresuar si duhet apo duke abuzuar me sjelljen tuaj te pakujdesshme.

Virgjeresha: Ne planin social mund te fitoni gjithcka qe keni pretenduar por edhe mund te gaboni ne te gjitha ne momentin e fundit. Gjithsesi ekziston shpresa se gjerat do shkojne mire. Jeta erotike mund te jete ne veshtiresi.

Peshorja: Nje trashegimi e madhe ju pret dhe kjo do jete nje dhurate e mire ne keto momente per ju. Duhet ta shfrytezoni jo vetem per te miren tuaj.

Akrepi: Duket sikur rruget hapen dhe papritur ngushtohen aq sa keni frike te vazhdoni ne ngushtica. Nje here jeta duket shume zemergjere dhe nje here shume e ngushte.

Shigjetari: Ceshtjet ekonomike do jene te favorizuara edhe aty ku duket sikur nuk ka me asnje shans per tu rregulluar. Do keni favorizime dhe mundesi edhe ne planin personal.

Bricjapi: Problem ne marredhenie me te tjeret ku here do ndiheni te favorizuar e here shume te renduar, sikur cfare ndertoni diten shembet naten.

Ujori: Per ju mundesia e madhe te filloni nje pune te rendesishme do ju hap shansin te levizni dhe te ndjeheni te dobishem. Por gjithmone ekziston rreziku i nje permbysjeje.

Peshqit: Duket sikur s’ka mbetur me asgje ne jeten tuaj erotike dhe cdo gje eshte shkaterruar. Por pikerisht aty do shikoni se mundesia per shpresuar ekziston.


Like it? Share with your friends!