Plagosje me thikë në Elbasan. Ja motivet.


Një konflikt për motive pronësie në Elbasan ka përfunduar me plagosjen e një 30 vjeçari.
Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Haxhias”, ku gjatë gjatë një konflikti për motive të dobëta pronësie shtetasit S.P dhe E.P dyshohen të kenë goditur me thikë shtetasin P.T, 30 vjeç banues në Elbasan.
I plagosuri është dërguar për ndihmë mjekësore në spitalin Kirurgjik Elbasan dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet hetimore dhe proçeduriale.


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format